Dalīties

Numuru rezervēšana

Numuri

Laipni lūdzam Riga Islande Hotel - 205 dažādu kategoriju numuri ar kopējo ietilpību līdz 360 personām.

Bērniem līdz 3 gadu vecumam uzturēšanās viesnīcā ir bez maksas, savukārt no 4 līdz 16 gadiem papildu gulta par 22 EUR diennaktī.

Papildus maksa par mājdzīvniekiem – 30 EUR par mājdzīvnieku par nakti (numuri pieejami 2.stāvā un to skaits ir ierobežots)

Reģistrēšanās informācija

Iebraukšanas laiks:
14:00

Izbraukšanas laiks:
12:00

Viesnīcas viesiem bez maksas pieejama autostāvvieta.

Konferenču zāles

Riga Islande Hotel ir pieejama 240m2 plaša konferenču telpa, kuru var pārveidot par 150m2 un 80m2 konferenču zālēm. Ir pieejamas arī pāris 18m2 sanāksmju telpas mazākām sapulcēm.

Pilns pakalpojumu klāsts Jūsu pasākumiem – bagātīgs kafijas paužu, pusdienu un vakariņu iespēju klāsts.

Atlaides un īpaši nosacījumi ilgtermiņa attiecībām.

Apvienojiet savus biznesa pasākumus ar mūsu boulinga centra īri, lai izklaidētos un izveidotu kontaktus!

Viesnīcas teritorijā atrodas ietilpīga autostāvvieta.

Oksana Špakova, kāzu aģentūras "Kāzu feja" vadītāja

Liels paldies Riga Islande Hotel par viesmīlīgu uzņemšanu savās konferenču telpās. Brīnišķīga telpa mūsu Networking pasākumam. "Event Room" pasākums ir izdevies lielā mērā pateicoties Jums! Ātra un skaidra komunikācija no viesnīcas menedžeru puses palīdzēja mierīgi un bez stresa organizēt pasākumu. Pasākuma dienā uz vietas vienmēr bija kāds, kam var uzdot jautājumu, kaut ko palūgt, un lūgumi tika ātri izpildīti. Menedžeris mums visu paskaidroja, kā pieslēgties pie skaņas sistēmas un projektora, viesmīļi kafijas pauzes laikā sekoja līdzi kārtībai. Garšīgs uzkodu galds kafijas pauzes laikā. Bezmaksas autostāvvietas esamība ir noteikti ļoti liels pluss. Servisa ziņā viena no labākajām vietām Rīgā!

Gatis Silakaktiņš, valdes priekšsēdētājs

Rīgas Biznesa Kamera

Katram Rīgas Biznesa kameras biedram ir veto tiesības savas nozares pārstāvībai biedrībā. Tāpēc, izvērtējot potenciālos biedrus, rūpīgi pārliecinos par biznesa kvalitātes un ētikas līmeni. Riga Islande Hotel konferenču telpu piemērotais iekārtojums visdažādākajiem pasākumiem liecina par augstiem kvalitātes standartiem uzņēmumā. Taču, tas vien būtu atkārtojams lielums. Savukārt, attieksme, ar kādu Riga Islande Hotel apkalpo katru biznesa klientu, pārliecina, ka šis uzņēmums ir labākais savā nozarē. Paldies Riga Islande Hotel par lielu pievienoto vērtību teju katram Rīgas Biznesa kameras biedram. Ieteikt Jūs jebkura biznesa pasākumu norisei ir cēli!

Juris Rubenis

Integrālās izglītības institūta direktors

Vairāku gadu garumā izmantojam viesnīcas Riga Islande Hotel telpas savu semināru rīkošanai. Telpas ir ērtas un piemērotas darbam, taču īpaši vēlos uzsvērt sirsnīgo attieksmi, ko esam baudījuši no viesnīcas administrācijas un darbinieku puses.

Kristīne Dzelstiņa, uzņēmuma valdes locekle, galvenā redaktore

Izdevniecība iŽurnāli

Jau vairāku gadu garumā izvēlamies rīkot seminārus un konferences tieši Riga Islande Hotel, jo augstu vērtējam vienmēr atsaucīgo un pozitīvo personālu, viesnīcas plašās telpas, kuras var pielāgot vajadzīgajam dalībnieku skaitam, un iespēju novietot auto pasākuma norisies vietā. Pasākuma rītā uz viesnīcu dodamies bez uztraukuma, jo varam uzticēties, ka telpas būs iekārtotas atbilstoši mūsu vēlmēm un vajadzībām, tehniskais atbalsts būs turpat blakus. Arī mūsu pasākumu dalībnieki anketās pēc pasākumiem piešķir augstāko vērtējumu ne tikai telpām, bet arī viesnīcas sarūpētajām pusdienām un kafijas pauzēm.

Latvijas Otolaringologu Asociācija

Sadarbība ar Riga Islande Hotel novērtējama ar 10 ballēm. Komunikācija viegla - ar izteiktu iniciatīvu, spēja ātri reaģēt uz neplānotām izmaiņām, ar pozitīvu rezultātu. Noteikti iesaku šo vietu un personālu konferenču organizēšanai!

Didzis Grāvītis, Vadītājs un Apmācību Speciālists

Centurion Hospitality

Pietiekami labi pārzinot citu Rīgas viesnīcu piedāvājumu, droši varam teikt, ka Riga Islande Hotel nodrošina teju izcilu cenas un kvalitātes attiecību. Esošajā sadarbībā esam novērtējuši ātru atbildi uz mūsu e-pastiem, tai skaitā ārpus darba laika. Riga Islande Hotel viens no lielākajiem bonusiem ir plašā bezmaksas stāvvieta un viesnīcas lokācija – tuvu Rīgas centram un tuvu visdažādākajam sabiedriskajam transportam, ko atzinīgi novērtējuši ar mūsu pasākumu dalībnieki.

Juris Kabakovs, vadītājs

BiSMART

Operatīva un patīkama sadarbība ar Riga Islande Hotel kolektīvu, organizējot konferences viesnīcas telpās. Atsaucīgs un uz veiksmīgu pieredzi orientēts serviss, vienmēr gatavs palīdzēt un rast risinājumu visneparastākajās situācijās. Viens zvans un jautājums jau tiek risināts. Augsti vērtējam personāla pieejamību arī ārpus darba laika, atbildot uz visiem jautājumiem un veikli reaģējot uz izmaiņām konkrētā pasākuma organizēšanā. Brīnišķīga un ērta lokācija ar plašu autostāvvietu pasākuma apmeklētājiem. Turklāt recepcijā strādājošais personāls vienmēr ir ļoti laipns, zinošs un pretimnākošs palīdzēt konferenču apmeklētājiem.

Svinību organizēšana

Piedāvājam rīkot kāzas, banketus un dažādus saviesīgus pasākumus līdz 50 personām 9. stāva restorānā vai līdz 150 personām 1. stāva restorānā.

Latvijas Mediji

2023.gada decembrī "Riga Islande Hotel" pirmā stāva restorānā svinējām uzņēmuma Ziemassvētku balli. Pasākums aizritēja svinīgā gaisotnē, īpaši vēlos atzīmēt restorāna personāla augsto apkalpošanas līmeni un spēju vienlaicīgi apkalpot lielu cilvēku skaitu. Burvīga, ļoti pretimnākošā atmosfēra. Telpas bija ērtas, skaistas un prieks bija arī par to, ka bija pieejama liela autostāvvieta. Paldies par brīnišķīgo pasākumu!

Lāsma

Paldies viss bija teicami! Pasākums bija uzdevies, ēdiens ļoti garšīgs, apkalpošana - teicama. Skati mo zāles un numuriņa - fantastiski. Paldies!

Latvijas Apdrošinātāju asociācija

Paldies, vakars bija fantastisks! Apkalpošana bija līmenī un saņēmām daudz komplimentu par garšīgajiem ēdieniem un jauko vietas izvēli. Liels paldies!

Margarita A.

2020. gada augustā kāzas tika svinētas restorānā 9. stāvā. Gatavošanās sākās gadu iepriekš, kad neviens nedomāja par Covid-19. Mēs esam ļoti priecīgi, ka izvēlējāmies viesnīcu Riga Islande Hotel. Restorāna menedžeris, Valdis Šteins, vienmēr bija sazināms, mēs varējām klātienē braukt augšā, lai apskatītu zāli, apspriestu detaļas. Uzņēmums nāca pretī, meklēja kompromisus un saprata situāciju ar Covid. Par laimi banketu nevajadzēja atcelt vai pārcelt. Ēdiens ir ļoti garšīgs, mums piedāvāja kastēs ņemt līdzi visu, kas bija palicis pēc banketa. Arī mūsu organizācijas vadītājs pozitīvi runāja par svētku norises vietu - viņš teica, ka nekad nav bijušas problēmas. Cenas ir pieejamas. Mēs iesakām!

Anna Kļaviņa

Vienreizēji skaista vieta - Rīgas panorāma, ļoti laba sadarbība, apkalpošana un ēdiens. Visas mūsu vajadzības tika apmierinātas labāk nekā vēlējāmies! Mamma un viņas viesi 75 gadu jubilejā jutās īpaši un neaizmirstami.

Inese Apšvalka, personālvadības struktūrvienības vadītāja

Latvijas Namsaimnieks

Sadarbībā ar Riga Islande Hotel komandu tika noorganizēts lielisks pasākums mūsu darbiniekiem. Pretīmnākoša komanda, kas būs gatava veltīt enerģiju un laiku, lai pasākumā viss noritētu bez aizķeršanās. Komanda, kas spēs atrisināt neprognozētas aizķeršanās. Ērta, skaista vieta un baudāms ēdiens. Paldies, ka radījāt mums pozitīvas emocijas!

Zarema Iricjana

Viesnīcā Riga Islande Hotel 2013. un 2018. gadā organizēju izlaiduma ballītes. Abi izlaidumi bija visaugstākajā līmenī! Restorāna šefpavārs palīdzēja izvēlēties ēdienkarti, kas iepriecinātu pusaudžus, un paveica to IZCILI! Galdu izkārtojums, klāšana un apkalpošana ir absolūtu uzslavu vērta! Absolventi, vecāki un skolotāji bija ļoti priecīgi! Īpaši vēlos atzīmēt restorāna vadītāja Valda darbu - viņš visām problēmām pieiet atbildīgi un ar zināšanām par savu biznesu. Iesaku visiem, kas vēlas labi pavadīt laiku, atzīmēt jebkuru priecīgu notikumu, uzticēties viesnīcas Riga Islande Hotel profesionāļiem!

Hepsor SIA

Sadarbojāmies ar restorānu “Riga Islande Hotel” 2020.gada septembra mēnesī. Izvēlējamies ārvalstu un pašmāju sadarbības partneriem organizētās biznesa pusdienas baudīt 10.stāva restorānā, kas papildus gardai maltītei piedāvā fantastisku skatu uz Rīgas pilsētas panorāmu. Pusdienu piedāvājuma maltīte tika novērtēta kā bagātīga un garda. Esam pateicīgi uzņēmuma personālam par iespēju pielāgoties mūsu nenoteiktajam darba grafikam un izmaiņām pusdienlaika norisei. Hepsor komanda augstu novērtē pozitīvo un laipno “Riga Islande Hotel” attieksmi!

Piedāvājam rīkot kāzu svinības Riga Islande Hotel telpās, nodrošinot ar visu nepieciešamo kāzu norisei:

Ceremonijas norises vieta, bagātīga ēdienu un dzērienu izvēle, viesu izmitināšana Riga Islande Hotel ar speciālām cenām.

Varam piedāvāt sadarbības partnerus, kas parūpēsies par Jūsu svinību:

Dekorēšanu, floristiku, kāzu vadīšanu, mūziku, izklaides programmu, foto & video, transportu.