lv
Dalīties

Ilgtspējība

Apņēmība īstenot kolektīvu redzējumu par ilgtspējīgāku viesmīlības nozari

Viesnīca Riga Islande Hotel ir apņēmusies samazināt savu ietekmi uz vidi un palielināt piedāvāto pakalpojumu ilgtspēju.

Saules paneļi

Mēs esam uzstādījuši savus pirmos saules paneļus uz mūsu konferenču centra jumta, lai nodrošinātu pašpietiekamu un uzticamu zaļo enerģiju patēriņam. Esam lepni, ka esam viena no pirmajām viesnīcām Rīgā, kas to izdarījusi.

Enerģijas taupīšana

Neatkarīgi no tā, vai tiek izmantotas centrālās darbības, piemēram, apkures katli vai apgaismojuma sistēmas, virtuves iekārtas un automatizētas enerģijas pārvaldības sistēmas, viesnīca strādā, lai samazinātu enerģijas patēriņu, vienlaikus saglabājot un, kad vien iespējams, uzlabojot viesu pieredzi. Viesnīcai ir Zaļās enerģijas sertifikāts. Enerģija, ko mēs pērkam, ir atjaunojamā un atkārtoti izmantotā.

Ūdens taupīšana

Viesu istabās, veļas mazgātavās, virtuvēs un atpūtas zonās viesnīca turpina ieviest praksi, kas samazina ūdens daudzumu un daudzos gadījumos ķimikālijas, ko izmanto ūdens sistēmu un telpu tīrīšanai. Aktivitātes tiek īstenotas sākot no veļas un dvieļu atkārtotas izmantošanas programmām, kas tagad ir nozares standarts, līdz zemas plūsmas jaucējkrānu, dušas galviņu un citu ierīču uzstādīšanai.

Atkritumu pārstrāde un to samazināšana

Apvienojumā ar pārstrādes pasākumiem, piemēram, papīru, stiklu un organiskiem atkritumiem, mēs meklējam iespējas samazināt papīra un citu vienreiz lietojamo materiālu izmantošanu.

Tīrīšanas līdzekļi

Apzinoties drošāku produktu lietošanas nozīmi viesiem un darbiniekiem, kā arī videi, mēs pārejam uz tīrīšanas līdzekļiem, kas izgatavoti no bioloģiskām eļļām un citiem dabīgiem tīrīšanas līdzekļiem. Veicot maiņu, mēs samazinām produktu ar hlora balinātāju un naftas ķīmijas atvasinājumiem izmantošanu. Šie dabiskāki produkti ir pierādījuši savu darbību, mazāk kairina un neiznīcina vidi.

Zaļā vide

Mūsu darbinieku darba vietas, kā arī viesu sabiedriskās zonas visā viesnīcā ir piesātinātas ar augiem.

Elektroauto uzlādes stacija

Mūsu viesi ir laipni aicināti uzlādēt savas automašīnas mūsu autostāvvietā. Lietošanai ir pieejami divi uzlādes doki.