Dalīties

Pakalpojumi

Riga Islande Hotel

Neatkarīgi no tā, vai dodaties biznesa darīšanās vai izklaides braucienā, viesnīca, Riga Islande Hotel, piedāvā ideālu izvēli Jūsu uzturēšanai Rīgā, Latvijā. Mūsu apkārtne, ērtie un personalizētie pakalpojumi ļaus Jums justies kā mājās jau no pirmā spertā soļa viesnīcā.

Zemāk atrodams pārskats par visbiežāk izmantotajiem pakalpojumiem un iespējām, ko varat atrast viesnīcā Riga Islande Hotel.

Saunas relaksācijas zona

Atbrīvojieties no stresa un izbaudiet saunas, tvaika pirts un aukstās, atsvaidzinošās vannas dziedinošos brīnumus, vērojot rosīgo pasauli Jums apkārt caur 9.stāva telpu plašajiem panorāmas logiem.

Konferenču zāles

Viesnīcā Rīga Islande ir liela 240m2 konferenču zāle ar kopējo ietilpību līdz 230 cilvēkiem. Telpa ir pārveidojama un dalāma ar sienām, padarot to par adaptīvu vietu, kur ātri iekārtoties grupu darbiem.

Pasākumu organizēšana

Piedāvājam rīkot banketus un dažādus saviesīgus pasākumus līdz 50 personām 9. stāva restorānā un līdz 150 personām 1. stāva restorānā.

Boulings

Riga Islande Hotel boulinga centrs - iespēja iepriecināt savu ģimeni, draugus un kolēģus ar boulinga turnīru!

Trenažieru zāle

Trenažieru zāle aprīkota ar profesionāliem Life Fitness spēka un kardio trenažieriem un ir atvērta tikai viesnīcas viesiem. Trenažieru zāle pieejama par papildus maksu 5 EUR/dienā.

Transfēra pakalpojumi

Piedāvājam saviem viesiem transfēra pakalpojumus Rīgā vai Latvijā pēc iepriekšējas vienošanās!

Ietilpīga autostāvvieta

Ietilpīga privāta autostāvvieta visiem viesnīcas Riga Islande Hotel viesiem.